Dlaczego u nas

W domu  przeznaczonym wyłącznie dla gości, oferujemy zakwaterowanie zarówno dla osób indywidualnych, jak również grup.

Pokoje posiadają własne łazienki i balkon (bądź taras). Istnieje możliwość przyrządzenia i zjedzenia posiłków w pełni wyposażonym aneksie kuchennym i jadalni. Równocześnie w Podlesiach jest zlokalizowanych kilka restauracji, gdzie goście mogą posmakować dań tradycyjnej polskiej kuchni w rozsądnej cenie.

Dla rodziny lub grupy przyjaciół, ceniących sobie wygodę i niezależność, oferujemy przestronny apartament, składający się z dwóch niezależnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza. Przed apartamentem goście mają do dyspozycji taras ze stołem ogrodowym, możliwością grillowania.

Wszyscy nasi goście mogą pobiesiadować w przestronnej altanie z grillem z prawdziwego kamienia jurajskiego, podczas gdy dzieci przeznaczą nadmiar swojej energii na zabawę (trampolina, huśtawka, piaskownica, bujane koniki, figlowanie z naszym psim przyjacielem Femkiem uwielbiającym dzieci).  

Goście Pokoi Gościnnych Justyna (https://meteor-turystyka.pl/justyna-podlesice,podlesice.html) mogą również zrelaksować się na działce rekreacyjnej, usytuowanej około 100 m od naszej posesji. To miejsce powinno spełnić oczekiwania zarówno dorosłych (altana, miejsce na ognisko, dostęp do Wi-Fi), jak i najmłodszych (zjeżdżalnia, duża piaskownica, huśtawki, tyrolka, bale do ćwiczenia równowagi). 

Możemy dla Państwa również zorganizować kulig saniami.

Dla zachowania łączności ze światem, nasi goście mają do dyspozycji telewizję oraz szerokopasmowy internet bezprzewodowy.

Posiadamy zamykany parking oraz miejsce do przechowywania rowerów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Respektujemy płatności również bonem turystycznym.